Naprawa i serwis bram garażowych Łódź

W naszych czasach garaż jest nieodłącznym elementem budowy domu, dlatego brama garażowa powinna być ujęta już w pierwszym etapie projektowania naszego domu, tym bardziej, że wcześniejsze ustalenie wymiarów wjazdu do garażu może zaoszczędzić niepotrzebnych wydatków w przyszłości.

Nasza firma współpracując z jednym z największych producentów bram różnego rodzaju, firmą POLTAU oferuje szeroki wachlarz serwisowy bram garażowych, w produkcji których wykorzystuje się najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i estetyczne, dzięki którym te bramy spełniają najbardziej wygórowane wymagania użytkowników. Chociaż jakość wykorzystanych w produkcji materiałów zapewnia wieloletnie użytkowanie, bramy wymagają konserwacji, a niekiedy drobnych napraw w przypadku zużywania się niektórych części mechanizmów. Z upływem lat nawet najtrwalsze materiały ulegają zużyciu. Najczęściej wybieranymi przez klientów zabezpieczeniami montowanymi w bramach garażowych są:

•    zabezpieczenie montowane na wypadek pęknięcia sprężyn, gwarantujących podtrzymanie bramy garażowej nawet jeśli sprężyny ulegną uszkodzeniu –  to standardowe wyposażenie w bramach bez napędu elektrycznego

•    zabezpieczenie na wypadek zerwania linki – standardowe zabezpieczenie bram, zapobiegające gwałtownemu opadnięciu bramy w przypadku uszkodzenia linki

•    rygiel zabezpieczający przed włamaniem – standardowe wyposażenie bram garażowych przed intruzami

•    fotokomórki zapobiegające przypadkowym zgnieceniom – jest to dodatkowe zabezpieczenie montowane w bramach garażowych z napędem elektrycznym, w bramach z fotoomórkami brama otwiera się automatycznie w chwili, gdy jakaś w promieniu fotokomórki znajdzie się samochód lub człowiek.

Oferujemy serwis różnego rodzaju bram garazowych:

Segmentowych – otwieranych pionowo ku górze, których zainstalowanie nie wymaga zbyt wiele powierzchni garażowej

Rolowanych – nie wymagających wiele miejsca do otwierania, stosunkowo najoszczędniejsze

Uchylnych – uniemożliwiających przypadkowe uszkodzenie pojazdu znajdującego się za nią.

Rozwiernych – składających się z dwóch skrzydeł.