Naprawa i serwis bram wjazdowych Łódź

Nasza firma POLBRAM zajmuje się kompleksowym serwisem bram wjazdowych wszelkiego rodzaju.  Nasze doświadczenie gwarantuje w pełni profesjonalną obsługę. Obsługujemy zarówno klientów hurtowych jak i indywidualnych.

Sprawdzona koncepcja konstrukcyjna oraz właściwy dobór parametrów technicznych bram wjazdowych  zapewniaja bezawaryjne działanie przez wiele lat i stanowią wynik wieloletniego doświadczenia producenta. Wszyscy nasi klienci w razie jakicholwiek wątpliwości mogą liczyć na profesjonalną poradę ze strony naszych fachowców.

Nawet najwyższej jakości bramy wjazdowe wymagają okresowych przeglądów i konserwacji. Zainstalowane w nich automatyki ze zdalnym sterowaniem zapewniają wygodne użytkowanie bram wjazdowych. Przy sterowaniu automatycznym zabezpieczeniem bram wjazdowych jest lampa sygnalizacyjna wraz z systemem fotokomórek. Bramy wjazdowe z manualnym systemem otwierania są również wyposażone w funkcjonalny system zamków i rygli. Wysokość i szerokość bram wjazdowych dostosowywana jest do charakteru oraz elewacji danej posesji jak również indywidualnych potrzeb klienta.

Dla wygody klientów poniżej przedstawiamy krótką, poglądową charakterystykę techniczną bram wjazdowych:

- konstrukcja bramy wjazdowej wykonana jest z profili ocynkowanych

- słupy nośne są przeważnie przykręcane do istniejących słupów betonowych

- stabilną pracę bramy zapewniają elementy kotwiące

- zamykanie bramy oparte jest na systemie rygli

- główny zamek jest wyposażony we wkładkę patentową

- wypełnienie bramy wjazdowej stanowią ceowniki półzamknięte lub profile zamknięte ocynkowane

- bramy dostępne na rynku to bramy w wersji ręcznej lub automatycznej

- zazwyczaj istnieje możliwość zamontowania furtki serwisowej obok bramy